JRock Latvia
Esi sveicināts JRL! ^^
Šeit atradīsi sev līdzīgi domājošos - JROCK atkarīgos. :]
Ik pa laikam tiek pievienoti linki, kur iespējams dabūt jaunākās dziesmas un arī videoklipus. Nenokavē jaunumus! Nāc iekšā vai reģistrējies jau tagad~ <3
P.s. tikai reģistrētiem lietotājiem ir redzamas visas foruma sadaļas.


Join the forum, it's quick and easy

JRock Latvia
Esi sveicināts JRL! ^^
Šeit atradīsi sev līdzīgi domājošos - JROCK atkarīgos. :]
Ik pa laikam tiek pievienoti linki, kur iespējams dabūt jaunākās dziesmas un arī videoklipus. Nenokavē jaunumus! Nāc iekšā vai reģistrējies jau tagad~ <3
P.s. tikai reģistrētiem lietotājiem ir redzamas visas foruma sadaļas.
JRock Latvia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lolita style

2 posters

Go down

Lolita style Empty Lolita style

Post by GiGii-san 12.04.10 11:51

Šī stila iedvesmas avoti ir baroka un Viktorijas laika mode, tērpiem raksturīgas daudzas rišas, bantītes, kupli svārki, mazas cepurītes un matu lentas, kas valkātāju padara līdzīgu porcelāna lellei.

Lolitu subkultūras aizsākumi Japānā meklējami jau vēlajos septiņdesmitajos, bet šis stils ieguva popularitāti deviņdesmitajos līdz ar visual kei parādīšanos. Mūsdienās tas ieguvis atpazīstamību visapkārt pasaulei.

Tā kā šī subkultūra attīstās jau gandrīz trīsdesmit gadus, tai izveidojušies daudz un dažādi novirzieni, no kuriem populārākie ir:

Gothic Lolita (gosurori),kā jau var noprast pēc nosaukuma, ir gotikas un lolitu savienojums, kas radās astoņdesmitajos – deviņdesmitajos rietumu gotiskās modes iespaidā. Par vienu no šīs kustības pamatlicējiem uzskata grupas Malice Mizer agrāko ģitāristu Mana, kuram pieder apģērbu līnija Moi-Meme-moitie.

Sweet lolita ir visromantiskākais šī stila novirziens,to ietekmējuši rokoko laika bērnu tērpi.Pazīstamākie zīmoli ir Metamorphose temps de fille un Baby,the stars shine bright.

Classic lolita ,kam raksturīgs minimālisms (vismaz salīdzinājumā ar citiem novirzieniem)

Punk lolita iesaista panku stilam raksturīgo – sadriskātu apģērbu, miroņgalvu apdrukas, ķēdes utml.

Wa lolita rietumniecisko lolitu tērpu siluetu apvieno ar kimono, radot kaut ko pavisam jaunu un neparastu.

Lolita style 3368810108_264fc39b23_o
Wa Lolit

Lolita style 40307-100
Gothic Lolit

Lolita style Egl
Punk Lolit
GiGii-san
GiGii-san
Skatuves uzkopējs
Skatuves uzkopējs

Vārds : Ginta
Age : 31
Female
Number of posts : 10
Registration date : 09.04.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Lolita style Empty Re: Lolita style

Post by Noroi 12.04.10 16:08

Man patīk priecēt acis ar smukām Lolita bildītēm, bet pašai laikam nesanāks tā ģērbties. =D

Manuprāt arī pašai meitenei ir jābūt ļoti pievilcīgai pirms ģērbties Lolita-ish-īgi, savādāk vien parōdija sanāk. .__.
Noroi
Noroi
Saslimis ar jrock gripu
Saslimis ar jrock gripu

Vārds : Art`a.
Age : 32
Female
Mīļākais J-žanrs : JRock, Visual kei
Number of posts : 115
Registration date : 30.12.08

Lomu spēles tēla anketa
Vārds: Hitsugi
Grupa: Nightmare
#: Ģitāra

http://thearta.deviantart.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lolita style Empty Re: Lolita style

Post by GiGii-san 12.04.10 16:19

Es jau arī tikai priecājos par bildītēm,jo nav man tās iespējas Lolitas stilā ģērbties. Bet šis ir stils,kas man ļoti patīk.
GiGii-san
GiGii-san
Skatuves uzkopējs
Skatuves uzkopējs

Vārds : Ginta
Age : 31
Female
Number of posts : 10
Registration date : 09.04.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Lolita style Empty Re: Lolita style

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā