JRock Latvia
Esi sveicināts JRL! ^^
Šeit atradīsi sev līdzīgi domājošos - JROCK atkarīgos. :]
Ik pa laikam tiek pievienoti linki, kur iespējams dabūt jaunākās dziesmas un arī videoklipus. Nenokavē jaunumus! Nāc iekšā vai reģistrējies jau tagad~ <3
P.s. tikai reģistrētiem lietotājiem ir redzamas visas foruma sadaļas.


Join the forum, it's quick and easy

JRock Latvia
Esi sveicināts JRL! ^^
Šeit atradīsi sev līdzīgi domājošos - JROCK atkarīgos. :]
Ik pa laikam tiek pievienoti linki, kur iespējams dabūt jaunākās dziesmas un arī videoklipus. Nenokavē jaunumus! Nāc iekšā vai reģistrējies jau tagad~ <3
P.s. tikai reģistrētiem lietotājiem ir redzamas visas foruma sadaļas.
JRock Latvia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"There are devil horns growing out of Cety-chan. Be aware. (゜□゜)"

2 posters

Go down

"There are devil horns growing out of Cety-chan. Be aware. (゜□゜)" Empty "There are devil horns growing out of Cety-chan. Be aware. (゜□゜)"

Post by Cetykire 10.02.09 20:04

Un es esmu klāt! Bez fanfārām, bet ar virtuālo blīkšķi. *bam* Pietiek burzīties pa svešu zemju forumiem.
Cilvēki par mani saka, es esot dīvains zvērs.
Brīvais filosofs, kas rīko dzejas vakarus pirms doties uz death metal konci.
Tā, kura ierodas uz Prāta Vētras miermīlīgo, masīvo koncertu ar frizūru kā no mangas grāmatas un pa ceļam sataisa tādas saviem draugiem.
Un nekad nevar ar 100% pārliecību pateikt, kur būs pēc 3 stundām. Nu tā jūs gūstat aptuvenu ieskatu ar ko esat saskrējušies *evil*

Par to mūziku. Tā kā esmu šeit, laikam jau skaidrs, ka esmu ķerta uz j-roku. Uz austrumiem kā tādiem. Nu ir tur kaut kas maģisks. ^^ Jau dažas vasaras un ziemas mēģinu izdibināt bet vēl joprojām nevaru pateikt - kas. Tomēr ir ^^
Bet papildus tam es klausos VISU. Un ar vārdu 'viss' es tā arī domāju. Metāls, pops, death, trance, ska, hip-hop, klasiskā mūzika... Aizspriedumi mūzikā vienkārši nepastāv.

Bieži mani var manīt mākslas darbu tuvumā, jo tie iespaidi, ko var gūt, ienirstot skurbinošā, mākslinieka iztēles radītā pasaulē ir neatkārtojami. Dzīvē vitāli nepieciešamas krāsas, līnijas un gaismas. Lai piešķirtu tai formu un nozīmi. Krāsosim brīvi!
Rezumējot visu augšminēto: prieks iepazīties :chu:
Cetykire
Cetykire
Skatuves uzkopējs
Skatuves uzkopējs

Vārds : Cety *Akane-kun*
Age : 32
Female
Number of posts : 1
Registration date : 10.02.09

Atpakaļ uz augšu Go down

"There are devil horns growing out of Cety-chan. Be aware. (゜□゜)" Empty Re: "There are devil horns growing out of Cety-chan. Be aware. (゜□゜)"

Post by Noroi 11.02.09 13:20

Sveika fōrumā. ^.^v
Esi visai interesants radījums. ;D Tas labi. ^^ Un piekrītu, ka Nu ir tur kaut kas maģisks. 😊
Lai tev labi postojās & cerams, ka būsi aktīva, jo šo zemi vajag kaut kā iekustināt. :hnn:
Noroi
Noroi
Saslimis ar jrock gripu
Saslimis ar jrock gripu

Vārds : Art`a.
Age : 32
Female
Mīļākais J-žanrs : JRock, Visual kei
Number of posts : 115
Registration date : 30.12.08

Lomu spēles tēla anketa
Vārds: Hitsugi
Grupa: Nightmare
#: Ģitāra

http://thearta.deviantart.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā