JRock Latvia
Esi sveicināts JRL! ^^
Šeit atradīsi sev līdzīgi domājošos - JROCK atkarīgos. :]
Ik pa laikam tiek pievienoti linki, kur iespējams dabūt jaunākās dziesmas un arī videoklipus. Nenokavē jaunumus! Nāc iekšā vai reģistrējies jau tagad~ <3
P.s. tikai reģistrētiem lietotājiem ir redzamas visas foruma sadaļas.


Join the forum, it's quick and easy

JRock Latvia
Esi sveicināts JRL! ^^
Šeit atradīsi sev līdzīgi domājošos - JROCK atkarīgos. :]
Ik pa laikam tiek pievienoti linki, kur iespējams dabūt jaunākās dziesmas un arī videoklipus. Nenokavē jaunumus! Nāc iekšā vai reģistrējies jau tagad~ <3
P.s. tikai reģistrētiem lietotājiem ir redzamas visas foruma sadaļas.
JRock Latvia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D

5 posters

Go down

Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D Empty Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D

Post by Noroi 05.01.09 21:22

Šķiet, ka arī man būtu pēdējais laiks izveidot iepazīšanās topikiņu. 😊

Mani dēvē par Artu, vismaz vecāki tā saka. Esmu visai radošs cilvēks un dīvains arī. Dīvainums neizpaužas manā j-apsēstībā, bet tajā, kāda es pati esmu vnk dīvaina.. ne viens vien cilvēks man to ir teicis. ;D

Protams, kā jau visi mēs te - klausos jrock (gandrīz gadu, kkad janvārī sāku ;D) un esmu apsēsta ar Japānu (es nez, tā ir kkāda slimība ōr sumfin? o.o) Vienmēr esmu mēģinājusi izpauzties kkā savādāk to parādot savā apģērbā vai izskatā, vai jebkādi savādāk - dīvaināk, atķirīgāk. Un tad kad uzraku jrock/anime/etc tad sapratu, ka tieši tas ir tas, ko es vienmēr biju meklējusi. ^^

Jā, es zīmēju, bet nesāku to darīt ne tikai tad, kad uzraku anime, bet jau sēeen.. esmu pabeigusi mākslas skolu pirms aptuveni 3 vai 4 gadiem, mācījos tur 8 gadus, jau kādu gadu pirms skolas.. nu tur baigi jārēķina, pašai jau aizmirsies. ;D Uzskatu, ka mans vārds ir kā radīts man dēļ šī ''Art'' un jā, viss ir čiki. xD
Āh un arī grāmatas tipa ''How to draw manga'' reizēm iepērku un vēl šādas tādas Harajuku fahsion grāmatas vai vnk kāda japānas mākslinieka darbu grāmatas. [Patiesībā man riebjas lasīt, I prefer pictures & art books. ;D]
Dodamies tālāk..

Atsevišķi no zīmēšanas interesējos par modi [besī šitas vārds, teikšu fashion. ;D], man patīk traki apģērbi, ekstravagantas lietas. Protams ikdienā baigi traki neģērbjos, bet patīk savā izskatā veidot dažādus akcentiņus un tā.. mjā - esmu apsēsta ar drēbēm un to pirkšanu. :woah: Bet nesaku, ka varu to atļauties, neesmu nekāds miljonārs, es vnk nespēju atturēties no kkā forša nopirkšanas. Very Happy Lūk, vēlviena no slimībām. -.-
Gadās pašai uztaisīt kādus aksesuārus vai harajuku plush`ijus. Very Happy

Man patīk pīrsingi - love them - tapēc arī ausis man sadurstītas, caurums lūpā un pašai baigais prieks. Very Happy [Vēl nesen aizbraucu pie vecmāmiņas un tad viņa man tur visādas lekcijas lasīja par to, kādi man mati - tur rōzā, tur sarkani, tur tumši un ak vai, nu kas tev tajās ausīs tik daudz? nu kur tie saradās? pa kuru laiku?! I mean.. seriously, grandma`.. -.-]

Anime arī skatos, mangas lasu retāk & fangirlojos par Shounen Ai un fanfiction`iem. :chu: Hehe.

Arī man Miku bija pirmais lielais crush. Very Happy Bēt tagad ir daudzi tādi lielie favorīti, daži no tiem - miyavi-sama [he`s like kami-sama :h: ], Hitsugi [my beloved teddy ^D^], Takeru [vnk unikāls. Very Happy aishiteru.], Maya [you big adorable kiddo :hug: ] & ir daži vienkārši forši jrokeri, kuri man arī tīk. ^^

Nu bēt protams, kas tad tas? Jā, es spēlēju ģitāru, būs jau kāds pus gads. Very Happy Bet neko sakarīgu nemāku. [ēeu, es nevaru tai izdomāt vārdu, any suggestions? ^^] Spēlēju, pagaidām, priekš sevis, jo tik nereāli laba sajūta tā atslābināties un savā nodabā pastrinkšķināt vai netā pameklēt kādus jrock guitar tabus un pamēģināt dabūt gatavu kaut ko līdzīgu. ;D

Un vēlviens diezgan paredzams `bet protams` - aizrauj japāņu valoda un mēģinu šo to iemācīties, dažas vienkāršas frāzes un tā, varbūt ar laiku saņemšos un pievērsīšos pavisam nopietni. Arī hiragana/katakana chartus mēģinu iemācīties [rakstīt] but ohmehgosh .. FAIL. Very Happy

Baigi priecāšos, ja pačekosiet šos saitus un ''pievienosiet mani sev'', ja esat tajos reģistrējušies. ^^
My anime list.
last.fm profile.
devART profile.


:dance:

Any questions people? xD
Noroi
Noroi
Saslimis ar jrock gripu
Saslimis ar jrock gripu

Vārds : Art`a.
Age : 32
Female
Mīļākais J-žanrs : JRock, Visual kei
Number of posts : 115
Registration date : 30.12.08

Lomu spēles tēla anketa
Vārds: Hitsugi
Grupa: Nightmare
#: Ģitāra

http://thearta.deviantart.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D Empty Re: Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D

Post by *Shinsei* 05.01.09 21:41

Haii, bija intresanti palasīt ^^

Man patiik dīvaini clivēki, pati tāda esmu un man to teica jau, bērnudārzā XD

Vaii mākslas skola, tas šķiet kkas tāds īpašs un gar Mākslas akadēmiju ejot tāda cēla sajūta :huh: [[ Dīvainības izpausme ]]

Aaah jā Miku un Mayaa ^.^




Es nezinu kāpēc, bet Tu man liecies ļoti mīļa.Lol *Q*
*Shinsei*
*Shinsei*
jrock piekritējs
jrock piekritējs

Age : 27
Female
Mīļākais J-žanrs : Oshare kei *Q*
Number of posts : 23
Registration date : 04.01.09

Lomu spēles tēla anketa
Vārds: Bou
Grupa: An cafe
#: Ģitāra

Atpakaļ uz augšu Go down

Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D Empty Re: Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D

Post by seriousCat 05.01.09 21:43

nu jā, maybe uztaisi kādu kostīmu un piedalies cosplayā? Very Happy
seriousCat
seriousCat
Nopircis pirmo CD
Nopircis pirmo CD

Age : 35
Male
Number of posts : 57
Registration date : 03.01.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D Empty Re: Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D

Post by Noroi 05.01.09 21:54

Aaw, Shinsei, mīļa? Nais. Very Happy Paldies.

Ja godīgi, tu man atgādināji, ka nepieminēju to, ka brīžiem esmu visai ļauna & sarkastiska - it maes may day. xD

--

Serious, bija tāda doma, bet varbūt kkad tālā nākotnē pēc pāris gadiem. Very Happy [tikai neprasi, kapē tā.. ._.]
Noroi
Noroi
Saslimis ar jrock gripu
Saslimis ar jrock gripu

Vārds : Art`a.
Age : 32
Female
Mīļākais J-žanrs : JRock, Visual kei
Number of posts : 115
Registration date : 30.12.08

Lomu spēles tēla anketa
Vārds: Hitsugi
Grupa: Nightmare
#: Ģitāra

http://thearta.deviantart.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D Empty Re: Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D

Post by eviyaSan 05.01.09 22:05

Bija diezgan interesanti palasīt :glasses:
Es arī mācos hiragana/katakana chartus, bet num diezgan daudz neesu iemācijos Very Happy Savu vārdu un vēl pāris zilbes uzrakstīt jau maku, bet nu ar to laikam nepietiek XD
Pārsvarā bieži man daudzko jaunu no katakana charta iemāca viens ļoti forš cilvēciņš Aoi (meitene).
Bāc es ar gribu pīrsingu..Bet ja ģimenē to kāds ieraudzīs , es sevi varu skaitīt par beigtu X_X
Nja zīmēt anime vēl tikai mācos Very Happy
eviyaSan
eviyaSan
Skatuves uzkopējs
Skatuves uzkopējs

Vārds : Evija
Age : 30
Female
Number of posts : 9
Registration date : 04.01.09

Lomu spēles tēla anketa
Vārds: Miyavi
Grupa:
#: Vokāls

Atpakaļ uz augšu Go down

Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D Empty Re: Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D

Post by Tsukasa 06.01.09 14:20

Maakslene, ir vaaks es apbriinoju cilveekus kas to var iztureet! Man visa gimene makslenieki, bet es ar rokam un kajam biju pret maksleni tape man tas gaja secen X)
Sad tad, kaut ko uzmetu aiz nav ko darit...

Gitaaru speele saki, tas ir forshi, kadu tieshi? Es ar speleju apm 2 biku vairaak gadus, bet tapat neko sakarigu nevaru izvilkt no sevis XD

Japanju val macities vispar ir forshi, es cakarejos pa mazam ar kanaam un kanji...vispar ja zini anglu val varu iedot labus saitinjus Smile
Tsukasa
Tsukasa
jrock piekritējs
jrock piekritējs

Age : 35
Female
Mīļākais J-žanrs : J-Rock
Number of posts : 35
Registration date : 05.01.09

Lomu spēles tēla anketa
Vārds: Tsukasa
Grupa: D'espairsray
#: Bungas

Atpakaļ uz augšu Go down

Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D Empty Re: Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D

Post by Noroi 06.01.09 14:25

Ģitāru akustisko. :]

Angļu valoda visp man ir kā dzimtā valoda [protams nav, bet kopš bērnu dienām padodas. ;D], bieži vien nevaru izteikties latviski un visu laiku sevi pieķeru domājot angliski, tā kā tas man nav šķērslis. :]
Bet saiti man arī šādi tādi ir un vislabāk patīk http://www.studyjapanese.org/ ^^ Bet droši iedod, labprāt pačekotu. 😄
Noroi
Noroi
Saslimis ar jrock gripu
Saslimis ar jrock gripu

Vārds : Art`a.
Age : 32
Female
Mīļākais J-žanrs : JRock, Visual kei
Number of posts : 115
Registration date : 30.12.08

Lomu spēles tēla anketa
Vārds: Hitsugi
Grupa: Nightmare
#: Ģitāra

http://thearta.deviantart.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D Empty Re: Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D

Post by Tsukasa 06.01.09 15:01

Man ar ir akustene, forshi, bet pashlaik njemos ar elektrisko
Ko tu parasti speele?

To saitu es kaut kur redzeju, bet favoritos nava, bus jaieliek ir labs! Smile

Pati loznaju siten te, seit ir ari laba vardnica
http://linear.mv.com/cgi-bin/j-e/dict

http://www.thejapanesepage.com/kanji

http://www.thejapanesepage.com/audio_files
Tsukasa
Tsukasa
jrock piekritējs
jrock piekritējs

Age : 35
Female
Mīļākais J-žanrs : J-Rock
Number of posts : 35
Registration date : 05.01.09

Lomu spēles tēla anketa
Vārds: Tsukasa
Grupa: D'espairsray
#: Bungas

Atpakaļ uz augšu Go down

Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D Empty Re: Hajimemashite, Akira-san desu. YO! :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā