JRock Latvia
Esi sveicināts JRL! ^^
Šeit atradīsi sev līdzīgi domājošos - JROCK atkarīgos. :]
Ik pa laikam tiek pievienoti linki, kur iespējams dabūt jaunākās dziesmas un arī videoklipus. Nenokavē jaunumus! Nāc iekšā vai reģistrējies jau tagad~ <3
P.s. tikai reģistrētiem lietotājiem ir redzamas visas foruma sadaļas.


Join the forum, it's quick and easy

JRock Latvia
Esi sveicināts JRL! ^^
Šeit atradīsi sev līdzīgi domājošos - JROCK atkarīgos. :]
Ik pa laikam tiek pievienoti linki, kur iespējams dabūt jaunākās dziesmas un arī videoklipus. Nenokavē jaunumus! Nāc iekšā vai reģistrējies jau tagad~ <3
P.s. tikai reģistrētiem lietotājiem ir redzamas visas foruma sadaļas.
JRock Latvia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pie visa ir vainīga matemātika

Go down

Pie visa ir vainīga matemātika Empty Pie visa ir vainīga matemātika

Post by seriousCat 04.01.09 21:28

Mini grāmata, ko sarakstīju garlaicīgu stundu laikā, kad vēl mācījos videnē Very Happy

Pie visa ir vainīga matemātika!

Satura rādītājs

• Ievads ... *
• Kas ir matemātika ...
• Matemātika sabiedrībā
• Matemātikas ietekme uz psihi un veselību ...
• Kas būtu pasaule bez matemātikas? ...
• Nobeigums ...


* daudzpunktes ir atstātas, lai nevajadzētu rakstīt lappušu numurus, jo cipari pieder pie matemātikas!




Ievads

Kādu nakti es pēkšņi uztrūkos, man sapnī radās kāds pieņēmums, tikai es nevarēju atcerēties, kas tas bija! Man galvā bija tikai matemātika, jo skolotāja man un visiem pārējiem piekodināja, lai mēs zinātu visas formulas matemātika no galvas jebkurā diennakts stundā(arī naktī). Tad es skaļi iesaucos pie ***** matemātiku un atjēdzos, ka pie visa vainīga ir matemātika, pilnīgi visam, kas slikts uz pasaules notiek.....



Kas ir matemātika?

Matemātika radās, lai nabaga izmisušajiem tirgotājiem vieglāk būtu saskaitīt pareizu naudu un netikt apčakarētiem no lempīgajiem pircējiem.
Bet kas tālāk ar to notika? Tā izvērsās pasaules vislielāko problēmu, īstu, ļaundabīgu globalizāciju! Matemātika kļuva par lāstu. Pašlaik to bāž iekšā kur tik pagadās(vienkāršāk sakot itin visur). Tas viss sākās ar pilnīgi bezjēdzīgu lietu aprēķināšanu, piemēram, sāka skaitīt cik sunim ir blusu un cik viņam tās bija vakar, daži itkā ģēniji mēģināja aprēķināt cik zvaigznes ir debesīs pēc hornera shēmas, ja tā sauc to ko es domāju. Kam tas vispār ir vajadzīgs? Totālā bezjēga...
Manuprāt matemātika vēlāk tika ieviesta, lai iebiedētu mazus bērnus, vecus cilvēkus vai pat noziedzniekus. Agrāk vai vēlāk cilvēki pierada pie šādām iebiedēšanas metodēm un tas viņus vairs neietekmēja, daudzus pat tā sāka ieinteresēt! Cilvēki ir vienmēr tiekušies pēc aizliegtā augļa, bet nu piedodiet šitā jau nevar! Tas ir tik traki un nožēlojami kā priecāties, piemēram, par cilvēka nāvi. Vienkāršot sakot cilvēki kļuva samaitāti. Tas pat ir ierakstīts Bībelē, ka Dievs mēģināja noskalot cilvēkus, par lielajiem grēkiem, no zemes virsmas ar lielajiem plūdiem, bet tas viņam neizdevās. Daži cilvēki izglābās, bet viņi tik un tā nesaņēma mācību un mācīja tālāk matemātiku nākošajām paaudzēm. Tas bija tikpat
neiespējami kā mūsdienās cīnīties ar pirātismu!
Var jau uzskaitīt vēl vairāk šādus gadījumus, bet es tā nedarīšu, jo tad es arī nodarbotos ar matemātiku!
Viss jābeidz šī nodaļa!!!



Matemātika sabiedrībā

Matemātika mūsu un jūsu sabiedrībā ir pilnīgi visur!
Sāksim ar mobilajiem tālruņiem. To numuri ir skaitļi, kas noteikti pieder pie matemātikas. Tos atcerēties nevajag, jo tādā veidā var patiešām nojūgties. Kur ir palikuši tie laiki, kad mēs visi no attāluma sazinājāmies sasaucoties. Tas bija tik jauki un romantiski. Arī cilvēkiem nebija nekas jāslēpj no citiem cilvēkiem. Ja cilvēks nav atklāts pret citiem, tas nozīmē, ka viņš ir matemātikas varā, bet tā jau ir cita tēma, par ko rakstīšu nedaudz vēlāk...
Tagad jāparunā arī par sportista apģērbiem. Uz tiem vienmēr ir numuri. Tā jau ir cieņas neievērošana! Kā tev patiktu, ja kāds sauktu:" Eu, numur ...., panāc šurp!"? Tas būtu pazemojoši, jo tevi pielīdzinātu kādam robotam utt.
Pat rakstām lietām ir savs fonta izmērs, kas ir uzrakstīts uz tās. Tas ir nomācoši. Bet vai nebūtu interesantāk, ja tu nopirktu pildspalvu nezinot tās drukas treknumu? Būtu pārsteigums! Tāpat kā ar šokolādes pārsteiguma olām! 
Ar vienu vārdu sakot matemātika ir visur. Tā ir kā vīruss, kas pakļauj visu, kas tam gadās ceļā, un to ir grūti iznīcināt! Tā ir iznīcība!



Matemātikas ietekme uz psihi un veselību

Kā jau visas sērgas arī matemātika atstāj savas sekas.
Runājot par cilvēka veselību un izskatu, elpojot cilvēks uzņem gaisā esošās matemātiskās daļiņas, kas tālāk nosedz visas orgānu sieniņas. Tāpēc arī cilvēki aptaukojas, jo vielmaiņa tiek aizkavēta. No tā izriet, ka matemātikas ietekme ir vistrakāk skārusi ASV. Visi zina cik traki izskatās amerikāņi. Šīs matemātiskās daļiņas arī pārklājas pār muskuļu audiem un cilvēki strauji novārgst. No ļoti smagas matemātikas ietekmes parādās blaugznas vai mati pat sāk krist ārā!
Par pumpām vispār nav jēgas runāt! Tas ir smags gadījums.
Vissmagāk matemātika skar smadzenes. Vajadzētu redzēt, kā tas notiek skolas starpbrīžos, kad bērni vairs nedauzās apkārt, bet vienkārši stāv un skatās tukšā punktā, daži pat smejas par neparko bezjēdzīgi. Vai tas nav šausmīgi? Cilvēki degradējas un daudzi jūtot matemātikas ietekmi, sāk pārdzerties un lietot narkotikas. Matemātikas dēļ viņi cieš! Ja es būtu sieviete, tad es teiktu:" Ak, šie nabadziņi!"
Cilvēkiem ar iepriekš minētajām problēmām nevar palīdzēt nekādi ārsti, jo tie jau gadsimtiem ir pakļauti matemātikas varā. Vienīgais, kas spēj viņiem palīdzēt ir mīlestība! Bet vai tāda vēl pastāv uz šīs pasaules?
Ak, šī matemātika! Kādu ļaunumu tā nav nodarījusi...


Kā apkarot matemātiku?

Lai cīnītos pret matemātiku ir vajadzīgas savas iemaņas un zināšanas. Protams, ka arī ir lietas, ko nedrīkst darīt!
Nedrīkst bastot matemātikas stundas, jo tā var nojaust, kas notiek un sačakarēt jums prātu tā, ka nekad vairs nevarēs tikt vaļā no matemātikas!
Vajag sēdēt stundās un darīt visu, ko vajag. Pat vajag pacensties!!! Tad matemātikai kļūs garlaicīgi, jo nebūs tai kur piekasīties, tā vairs nevajās jūs. Šādā veidā, kaut vai lēnām, var iznīcināt to uz visiem laikiem. Un vai tad tas nav tas, ko mēs visi vēlamies? Tas būtu pasakaini!



Kas būtu pasaule bez matemātikas?

Pasaule būtu īsta paradīze! Jā, tāda patiešām pastāv, tikai neviens jau vairākus gadu tūkstošus nav tur nonācis, jo nav neviena vairs tāda, kas savā sirdī nav uz brīdi pakļāvies matemātikai!
Pasaulē bez matemātikas nebūtu neviena noziedznieka, jo tie radās, lai zagtu naudu, kas ir spēcīgi saistīta ar matemātiku. Protams, tad arī nebūtu arī naudas, bet paradīzē tādai nebūtu vajadzības. Vai tas nebūtu brīnišķīgi?
Protams, pasaulē arī nebūtu neviena nepareizi orientēta cilvēka, jo tiem smadzenes ir sačakarējusi tikai un vienīgi matemātika!
Mēs visi tad atgrieztos akmens laikmetā, kad cilvēki bija laimīgi par visu, kaut vai par kociņu, kas vienkārši aug!  Cilvēki neslepkavotu viens otru. Viņi slepkavotu vienīgi medībās dzīvniekus, bet tās notika ievērojot visus dabas likumus. Viss tika balansēts. Cilvēki neizjauca dabas līdzsvaru, kā tas notiek tagad.
Nu, ko varbūt sākam? 


Nobeigums

Ja jūs izturējāt šo viegli lasāmo mini-grāmatu līdz galam, tad noteikti varat apgalvot, ka jūs neesat matemātikas pakļauts! Pat viens ārzemju režisors, manas idejas pārņemts, uztaisīja filmu "Matrix", bet laikam viņš nebija visu pareizi sapratis. Ja šaubāties vai šī grāmata ir patiesība vai kārtējais lētais joks, pajautājiet to savai sirdsbalsij, ja jums vēl tāda ir! Tā noteikti pateiks pareizo atbildi, ja nebūs jau samaitāta!


Atvainojiet man tagad ir jāskrien uz matemātikas stundu... 
seriousCat
seriousCat
Nopircis pirmo CD
Nopircis pirmo CD

Age : 35
Male
Number of posts : 57
Registration date : 03.01.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā